همه حرف من همینه

 

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد

 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

...........................

بی ربط :

من اصلااهل فوتبال نیستم

ولی فوتبال ما را ...

 

/ 19 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هلنا

سال هاست از آن لحظه که پر بر اندامم رویید و از آشیان ،از بام خانه پرواز کردم همچنان می پرم .هرگز ننشسته ام، و دیگر سری نیز به سوی زمین و به سواد پلید شهرها و بام های کوتاه خانه ها برنگردانده ام بیا پیشم[ماچ]

کیا

به فوتبال زنان هم مثل خودشان ظلم شده . چه قایده وقتی کسی بازی هایشان را نمی تواند ببیند ؟‌! ای کاش می شد بهتر به این قضیه نگاه کرد . .. بیت شعر ، به ادم انرژی می دهد . این را هم نوشتم برای خودم . [گل][گل]

اسماعیل

همه چیزمون تابلو شده...تابلووووووووووووو

دور نزدیک

سلام ببخشيد چند وقته سر نزدم. مطالبتان را خواندم، كوتاه، واقعي و خوب. در كشور توسعه نيافته ما هنوز عقل و تدبير جايگزين عقايد يك عده نشده است.

امیر ثابت قدم

باسلام . بخوانید " درجستجوی دعا .. هدیه شبهای قدر " وانتظاردارم که به دوستان هم بگویید که بخوانند.

نارگستر

سلام دوست عزيز پست قشنگتو خوندم. اگه دوست داشتي به سايت ماهم سر بزن. اجراي مراسم نور افشاني ويژه جشن ها و عروسي ها فروش محصولات نور افشاني مجاز توليد داخل خوشحال ميشويم شريک جشنهايتان بشويم.

خان گور

سلام دوست خوبم آپ کردم با موضوع چشم انداز خوشحال میشم بهم سر بزنی [گل]

میثم

سلااااااااااااااام مهرباااااااااااااان[گل]

امیر ثابت قدم

باسلام. جهان چون چشم وخطوخال وابروست . که هرچیزی به جای خویش نیکوست . مفاتیح شامل ادعیه است ودربین حدود50 کتاب دعا رکوردار است وبهترین است . وکسی هم برای مفاتیح تبلیغ نکرده است. درمورد نهج البلاغه هم چه عیبی داردکه مردم بخوانند واستفاده کنند . چه کسی مانع خواندن مردم است .؟ نهج البلاغه کتاب ممنوعه نیست . دعا را باید درمفاتیح جست وشیوه زندگی وحکومت د اری و زندگی اجتماعی را در نهج البلاغه . موفق باشید.

میثم

سلام مهربان منتظر یه پست جدیدم.زودباش دیگه [گل]